ZpětÚvodní strana » Služby » Kolaudace nebytových prostor tvz. na klíč

Kolaudace nebytových prostor tvz. na klíč

Nabízíme novou službu pro naše klienty,  která Vám ušetří Váš cenný čas, zařídíme kolaudaci nebytových prostor včetně administrace, tak aby odpovídala naší platné legislativě.  Jedním z důvodů, proč jsme se rozhodli tuto službu zavést, je velká zkušenost s úřady napříč naší republikou.  Naprosto běžnou praxí se stává, že kolaudování  nebytových prostor pro stejný účel , ale v různých městech, Vás může přijít na 200 000 Kč i více. Tyto rozpory vznikají rozdílným výkladem našich státních orgánů.  Co požadují v Praze, nemusí v Plzni platit, stručně řečeno, mnoho úředníků, mnoho názorů na jednu věc...

Proč využít našich služeb a investovat další peníze navíc?

  1. Šetříme Váš čas a nervy,  máme zkušenosti s jednáním na úřadech napříč regiony, které může velmi usnadnit „vyjednávání“ s úředníky, kteří svými požadavky mohou drasticky kolaudaci prodražit.
  2. Prvotní otipování „protivníka úředníka“ (bohužel na partnery narazíme málokdy) uděláme my. Věřte, že někdy je lepší zjišťovat, co je k úspěšné kolaudaci potřeba, prostřednictvím třetí osoby. Tyto náležitosti  vyřídíme  za Vás, protože to  je díky nejednosti výkladu zákonů, potřeba vždy.
  3. Převážná suma  z odměny za tuto službu putuje na projekty a práce odborníků, které se týkají oblasti hygieny, bezpečnosti práce a požárních předpisů.  V praxi se tyto podklady upravují a to dokonce několikrát.  Řešíme problémy, které jsou pro Vás nové a někdy navíc vypadají neřešitelné...
  4. Po úspěšné kolaudaci  navíc proškolíme Váš personál , jak se má zachovat v případě kontrol státní správy, vyvarovat   potencionálních problémů  a jaké podklady mít  k dispozici. Tato služba nenahrazuje činnost odborných firem (hasiči,bezpečnost práce aj.), ale pomůže Vám  ve spleti  předpisů  a přímo na míru Vám poradíme , aby provozovna před kontrolou obstála. Věřte,že toho není málo.  Případně Vám předáme na tyto společnosti kontakt.

Služba pro naše klienty zahrnuje tyto položky:

1. Jednání s úřady státní správy

2. Zjištění stavu a potřeb

3. Podklady pro kolaudaci (pro  KHS,ŽP,HZS,Revize,placené výpisy volně dostupné )

4. Kolaudace

Cena nezahrnuje: Stavební a jiné práce a nadstandardní projekty (mimo všech podkladů uvedených v bodě 3.) 

5. Tvorba a vedení dokumentů pro danou provozovnu v oblasti  požárních, bezpečnostních,elektro...

Důležité upozornění: Může se stát, že na základě požadavků státní správy budou nutné stavební úpravy, např. požární dveře,vzduchotechnika ,světla, atd...  Po první osobní návštěvě jsme schopni  Vás upozornit na  případné problematické části, , ostatní vyplyne dle požadavků daného  úřadu. Tyto změny jsou  nutné k úspěšné kolaudaci ,bez nich nedostanete oprávnění  státních úřadů k úspěšnému podnikání. V takovém případě dobře zvažte, zda  je požadovaná odměna  pro Vás za takovýchto podmínek ještě zajímavá.  

Více informací získáte na tel. čísle 792 208 628, v případě zaslaní emailu, napište svůj telefonický kontakt, případné jednání se velice urychlí.

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

© 2019, Office reality – všechna práva vyhrazena

Exklusivní smlouva - Kde a v čem je příčina? | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na systému Profesionální CMS | XHTML 1.0 | CSS 3 | RB reality